Поширені запитання

В якому віці краще виконувати дитячу фотосесію?

Найкращий вік для newborn фотосесії - це до 14 днів. У ці дні малюка найменш турбує животик і він міцніше спить.

Скільки фотографій ми отримаємо?

Кількість фотографій залежить, в першу чергу, від Вашого вибору пакета, і, в другу, від малюка. Якщо під час дитячої фотосесії малюк спокійно переносить неодноразові переодягання, то кількість відзнятого матеріалу буде високим.

Що необхідно купити для фотосесії будинку хлопчиків і дівчаток?

Весь реквізит є у мене. Перед зйомкою ми з Вами визначимося з колірною гамою зйомки,кількістю образів та бажанням прив'язуватись до пори року: осіння, літня, зимова чи веесняна тема зйомки. Але спеціально нічого купувати Вам не буде потрібно. Проте, якщо у Вас є дорогі серцю речі, то ми можемо їх використовувати в наших образах.

Скільки образів використовується при фотосесії маленьких дітей?

Кількість образів буде залежати від Вашого вибору пакета. Кожен пакет передбачає різну кількість образів. Так що все залежить від Вас і, безумовно, від настрою малюка!

Чи можливо купити сертифікат на дитячу фотосесію?

Звісно. Такий вид подарунка дуже поширений. Адже часто якщо батьки подбали про усі товари першої необхідності для дитини, то рідним і близьким залишається велике питання з подарунками до народження. Тому подарунковий сертифікат на домашню фотосесію сім'ї буде дуже приємним подарунком.

Яка тривалість фотосесії дитини?

Орієнтовно зйомка 1-го образу займає близько 1-2 годин, з урахуванням зупинки на годування і заколисування. Але це усереднене час, я ніколи не прив'язують до нього. Адже головне, комфорт і задоволення від знімального процесу. Не повинно бути ніякого поспіху!

Чи робите Ви сімейні портрети з малюком?

Безумовно. Адже це пам'ять на все життя. Малюк росте і змінюється щодня. Потім особливо приємно батькам переглядати яким крихіткою була їх дитина. А бабусі і дідусі внесуть неповторну атмосферу таким фотографіям.

Чи можна обійтися без пустушки на зйомці?

Так. Якщо Ви не використовуєте пустушку і дитина спокійно буде справлятися з перевдяганням і змінами поз, то ми спокійно обійдемося без неї. До її використання я вдаюся лише в крайньому випадку. Але якщо цей випадок настане, то вона повинна бути в наявності😉

Що значить авторське право фотографа?

Під час зйомки кількість відзнятого матеріалу буде більше, ніж передбачають пакети, але я надаю тільки ту кількість фото, яке передбачено обраним пакетом. Якщо Ви хочете придбати більше фотографій, то додатково оплачується кожна фотографія окремо. Вам не потрібно буде 30 схожих фотографій, для Вас вони не будут мати різниці між собою. Але обирати фотографії для ретушування будете саме Ви.
Відзнятий матеріал - це авторське право. Факт оплати послуг фотографа не є підставою для переходу авторських прав. Якщо Ви проти розміщення знімків в рекламі і на сайті, то необхідно заздалегідь попередити мене про це. Вартість пакету в цьому випадку збільшиться. Стандартні тарифи на пакети Ви можете подивитисятут.